ZPU Bandura

produkcja detali metodą obróbki skrawanem

Modele

Modele drewniane

Oferujemy Państwu modele drewniane wykonywane konwencjonalnymi metodami jak również przy użyciu nowoczesnych centrów CNC oraz frezarek numerycznych. Modele drewniane produkujemy głównie w małych seriach począwszy od precyzyjnych modeli poglądowych, prototypów, modeli dla wzornictwa przemysłowego, aż po wielkogabarytowe modele o maksymalnych wymiarach 2[m] x 3[m].
Nasze modele są wykonywane w dowolnych gabarytach i rozmiarach. Gwarantujemy wysoką jakość modeli w aspektach konstrukcyjnych, wymiarowych i wykończeniowych.
Produkcja modeli drewnianych odbywa się w konwencjonalny sposób według rysunków i wskazówek zamawiającego lub w systemie CAD/CAM NX.
Realizujemy zlecenia krótkoseryjne i jednostkowe

Modele metalowe

Jesteśmy producentem modeli metalowych z aluminium, żeliwa szarego i sferoidalnego oraz mosiądzu. Oferujemy modele metalowe w szerokiej skali wymiarowej o maksymalnych wielkościach 1500mm x800mm.

Modele metalowe wykonywane są na naszych centrach CNC w technologii CAD/CAM NX. Nasze modele charakteryzują się precyzją wykonania oraz wysoką jakością wykończeń.

Modele metalowe wykonujemy w oparciu o dokumentację techniczną dostarczoną przez zamawiającego, lub dokumentację przygotowaną przez nas na podstawie powierzonego nam wzorca lub rysunku.

Modele z żywic

Oferujemy Państwu modele żywiczne z płyt modelowych LAB (tworzywa). Wykonujemy modele z żywic o dowolnych gabarytach i rozmiarach. Maksymalne wielkości naszych modeli to 2[m] x 3[m]. Gwarantujemy wysoką jakość modeli w aspektach wymiarowych, konstrukcyjnych oraz wykończeniowych.
Produkcja modeli z żywic odbywa się w konwencjonalny sposób według rysunków i wskazówek zamawiającego lub w systemie CAD/CAM NX-UNIGRAPHICS.

Realizujemy zlecenia krótkoseryjne i jednostkowe.

Dane kontaktowe

ul Składowa 4
27-200 Starachowice
biuro@modele-odlewnicze.pl

Dane telefoniczne

tel. 883275551
tel. 0 698 679 093